اساتید بسیجی باید در توسعه، نوآوری و تولید علمی پیشرو باشند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به این همایش به مناسبت روز بسیج معلم بر مسئولیت و نقش معلمان بسیجی در تلفیق پیشرفت علمی، نوآوری، اخلاق و تربیت تأکید کردند. تمرکز عصبی اردن

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی توسط حجت الاسلام رستمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها در همایش بزرگداشت اساتید بسیجی قرائت شد:

به نام الله الرحمن الرحیم

و خدا را شکر و دعا علی، رسول خدا و دستگاه خالص

روز ملی بسیج اساتید را به اساتید بسیجی دانشگاه و جامعه ایشان تبریک و تهنیت عرض می کنم و یاد و خاطره عالم شهید مصطفی چمران و سایر شهدای دانشگاه را گرامی می دارم. سایه ها پایان ما استاد متعهد، وارسته و جهادگر دانشگاه ایران، یکی از بزرگترین نعمت های الهی و نویدبخش ترین شکوه و رستگاری آینده ملت ایران است. علم مفید و پیشرفته در موضوعات استراتژیک چه می کنید و پایه ای و چه در مورد مسائل بحرانی و کاربردی، نیاز مبرم کشور. فعالیت استاد بسیجی تنها آموزش، پیشرفت علمی و نوآوری در ماهیت و زبان دانش، تلفیق تربیت، اخلاق، تربیت حسی و تلاش نیست. گومشتن در دوگانگی: فراگیری اخبار علمی، اهتمام و تولید علمی و کارهای دیگر مانند این هم یکی از وظایف کارشناسی ارشد است و شما بسیجی عزیز می توانید در همه این عرصه ها پیشگام باشید. توفیق شما از خداوند متعال است موضوع انجام میدهم.

سید علی خامنه ای

۳۰ ژوئن ۱۴۴۰۴