از تکراری شدن در مقابل ایستگاه های صلواتی خودداری کنید – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ رزاقی معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی. مانند برای حضور در گروه دروازه ها عزاداری در اکثر معابر شهری و برگزاری جشن ها وی تصریح کرد: لازم است شهروندان در هنگام عبور و مرور به مواردی توجه کنند.

وی ادامه داد: ایستادن در اطراف معابر حزب باعث انسداد جاده ها و مشکلات ترافیکی می شود لذا بر لزوم استفاده از اماکن مجاز تاکید می کنم. از تخلفاتی مانند پارک غیر مجاز و پارک دوبل در این مکان ها خودداری کنید.

رزاقی افزود: مانند از آنجایی که ایستگاه های صلواتی در حاشیه جاده هستند، در این مکان ها توقف و توقف های دوبل وجود دارد آه تو که باعث مسدود شدن جاده می شود، باید از آن اجتناب کرد.

معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تاکید کرد: از آنجایی که شهروندان شریف در این ایام بیشتر لباس های تیره به تن دارند، لازم است شب ها از مکان های مجاز با نور کافی تردد کنند. همچنین رانندگان باید با توجه کافی پیش بروند.

وی افزود: با توجه به تمهیدات پلیس راهنمایی و رانندگی در خصوص اعمال محدودیت در تردد و گرفتگی راه ها و رانندگان باید با همکاران ما در پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری کنند. رانندگان محترم با توجه به آرام بودن جاده ها با سرعت مجاز و مطمئن رانندگی کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشند.

رزاقی گفت: همچنین با توجه به ممنوعیت تردد کامیون ها و وسایل نقلیه سنگین در این شب ها، رانندگان محترم فعال در حوزه بار باید فعالیت خود را به شب های تاسوعا و عاشورا موکول کنند.