ادوارد ماتیوس ، مرد نیوجرسی که در یک ویدئوی نژادپرستانه ویروسی ضبط شده است با اتهامات جدیدی روبرو می شود


مرد نیوجرسی پس از دستگیری ویدئویی ویروسی که نشان می دهد او تابستان گذشته همسایه خود را با توهین نژادی مورد سرزنش قرار داده است ، دستگیر شد و با اتهامات جدید ارعاب و آزار و اذیت روبرو شد.

ادوارد کاگنی ماتیوس ، 45 ساله ، یک یادداشت دست نویس تهدیدآمیز روی ماشین همسایه خود در کوه لورل گذاشت و مدفوع او را روی خودرو کثیف کرد.

این اتهامات پس از آن صورت گرفت که FBI اعلام کرد این پیام با دست مظنون نوشته شده است.

ماتیوس در حال حاضر در مجموع با 22 اتهام از جمله سوء رفتار جنایی ، داشتن سلاح به منظور غیرقانونی ، نگهداری مواد مخدر با هدف توزیع و پیگرد قانونی روبرو است.

مظنون از زمان دستگیری در 5 ژوئیه در زندان شهرستان برلینگتون بوده است و هیئت منصفه بزرگ در حال بررسی کیفرخواست علیه وی است.

متیوس ، که سفید پوست است ، در خانه اش با معترضان روبرو شد ، پس از یک ویدیو که نشان می داد سینه اش به همسایه سیاه پوست ضربه می زند و فریاد می زند “قوانین خود را بیاموزید … اینجا آفریقا نیست … یا هر کجا که بودید”.

به گفته دادستان ، چهار تن از معترضان روز سه شنبه متهم به پرتاب فلفل ماتیوس و پاسخ به مأموران پلیس بودند که برای دستگیری وی حاضر شده بودند ، همچنین به اموال خسارت وارد کردند و به پلیس تف کردند.

ادوارد متیوس در مجموع با 22 اتهام از جمله سوء رفتار جنایتکارانه ، داشتن سلاح به منظور غیرقانونی ، نگهداری مواد مخدر با هدف توزیع و پیگرد قانونی روبرو است.
فیس بوک

“اسکات کوفینا” دادستان دادستان نوشت: “شورش ناشی از رفتار متیوس در ویدئوی ویروسی به هیچ کس اجازه نمی دهد تا حملات بی دلیل را به افسران پلیس یا اقدامات خرابکارانه انجام دهد.”

مقامات گفتند که در 5 سال گذشته چندین شکایت در مورد ماتیوس به پلیس مونتس ثبت شده است ، اما وی تا زمان انتشار ویدیوی ویروسی در ماه ژوئیه هرگز دستگیر نشد ، و برخی را بر آن داشت تا بگویند که اداره از مظنون محافظت می کند.

در این بیانیه آمده است که دادستان همه حوادث قبلی گزارش شده علیه مظنون و واکنش پلیس را مورد بررسی قرار داده و هیچ موردی را برای طرفداری پیدا نکرده است.

با این حال ، دادستان ها اذعان کردند که این اداره باید به الگوی اتهامات علیه ماتیوس نگاه می کرد و به صورت موردی با آنها برخورد نمی کرد.

کوفینا گفت: “ما با مردم اسکس پلاس که در پایان رفتار ماتیوس بودند همدلی می کنیم.” هیچ کس نباید آزارهای نژادی را در هیچ کجا تحمل کند ، اما به ویژه در محله خود و حتی در خانه خود. “

دیدگاهتان را بنویسید