ادامه افتتاح پروژه های مهم اقتصادی و عمرانی در استان بوشهر – خبرگزاری مهر، اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی زاده شامگاه چهارشنبه در آیین افتتاح پروژه های آموزشی و مدارس شهرستان دیر و تنگستان اظهار داشت: علاوه بر هفته دولت و قرارداد فرخنده دهه فجر، پروژه هایی در حال افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها برای همگان آغاز می شود. روزهای سال

وی با اشاره به شرایط تحریم و جنگ اقتصادی گفت: اجرای پروژه های مهمی در استان بوشهر آغاز شده است که افتتاح آن تحول مهمی در استان ایجاد می کند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه طرح های اقتصادی در استان افتتاح می شود، تصریح کرد: در نیمه دوم سال جاری و در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی طرح های مهمی در حوزه اقتصادی و شهری در استان افتتاح می شود.

محمدی زاده با اشاره به اینکه انقلاب به سرعت در حال پیشرفت است، گفت: هیچکس و هیچ چیز نمی تواند مانع و مشکلی برای انقلاب ایجاد کند و هر روز بر شتاب آن افزوده می شود.

وی با قدردانی از خیرین مدارس نقش آنها را در جامعه مهم دانست و گفت: خیرین، معلمان و مربیان در عرصه تعلیم و تربیت دانش آموزان نقش مهم و موثری دارند و خدمات آنان قابل تقدیر است.

فرماندار فرماندار بوشهربا وی با تاکید بر آموزش دانش آموزان در تراز انقلاب اسلامی گفت: مربیان مربیان نسل آینده انقلاب هستند.

وی ادامه داد: نقش معلمان در تربیت دانش آموزان در تراز انقلاب اسلامی بسیار مهم است.

محمدی زاده با اشاره به ماندگاری خدمات خیرین در جامعه گفت: مدرسه سازی به عنوان یک کار خیر همیشه در جامعه خواهد بود و خیرین مدرسه ساز در خط مقدم خدمت رسانی به مردم هستند.

در این چشم فضای آموزشی و ورزشی در روستای قلات و امیری تنگستان آبادان و بردستان شهر دیر را گشود.