ادارات رفسنجان امروز یکشنبه تعطیل اعلام کردند


به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجان، حسین رضایی سرپرست فرمانداری رفسنجان گفت: عصر روز شنبه بارش شدید باران نسبت به دو روز گذشته ادامه داشت و در بیشتر نقاط شهرستان سیلاب، رودخانه ها و معابر طغیان شد. . خیابان ها دیده می شود.

وی افزود: با هماهنگی دستگاه های امدادی از جمله سپاه پاسداران، هلال احمر، بسیج، توپخانه ۶۵ صاعقه، شهرداری، نیروهای جهادی، مردم شریف رفسنجان و تمامی دستگاه های اجرایی تلاش برای مقابله با آسیب های وارده . سیل در دستور کار قرار داشت و خوشبختانه از عصر روز شنبه تاکنون تلفات جانی نداشته است.

رضایی گفت: دستور تخلیه ۱۲ منطقه در این شهر صادر شد و برای این افراد در دانشگاه ولی عصر، مسجد قبا، ورزشگاه تختی و ثارالله الحسینیه کانکس تدارک دیده شد و با کمک اهالی اتوبوس های شهرداری این مناطق. به پناهگاه ها منتقل شدند و آنها نیز در اختیار آنها قرار گرفتند.

وی با قدردانی از صبر و حوصله و تلاش مردم، خاطرنشان کرد: با هماهنگی و دستور ولی فقیه کرمان و به دلیل وجود سیلاب در اکثر معابر و خیابان ها امکان تردد در خیابان ها وجود ندارد. ادارات تعطیلی شهر رفسنجان و مناطق تابعه روز یکشنبه ۱۸ مردادماه اعلام شد.

سرپرست فرمانداری رفسنجان: دستگاه های خدمات رسان از جمله هلال احمر، نیروی انتظامی، علوم پزشکی و غیره روز یکشنبه باز و مشغول به کار هستند.

انتهای پیام/ ۸۰۰۱۶ / ب
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید