اختصاص ۸۷۰ میلیارد تومان اعتبار نقدی به استان سمنان – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید محمدرضا هاشمی عصر امروز یکشنبه در جلسه شورای تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان که به میزبانی استانداری برگزار شد، از اجرای برنامه های تسلیت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) خبر داد.آ) وی با بیان اینکه باید در سطح منطقه با اولویت رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شود، تاکید کرد: سلامت مردم باید در اولویت باشد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه خوشبختانه جلسات ستاد تسهیل به صورت مستمر و منظم برگزار می شود، افزود: اقدامات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استانداری در خصوص پرداخت تسهیلات موضوع تبصره ۱۸ انجام می شود. عبارتند از: ارزشمند و شایسته قدردانی.

استاندار سمنان گاگات: ۸۷۰ میلیارد تومان اعتبار نقدی از محل سفر رئیس جمهور به نهادهای منطقه ای اختصاص یافت که بیش از ۷۵ درصد آن جذب شد.

الهاشمی با بیان اینکه چند پروژه بزرگ است و مهم وی با بیان اینکه استانداری در هفته دولت با حضور مسئولان کشوری و استانداران افتتاح می شود، اضافه کرد: فاصله پرداخت تسهیلات توسط بانک ها با طرح های ارائه شده زیاد است و لازم است این فاصله کاهش یابد.