اختصاص۳ میلیارد ریال اعتبار به مددجویان بهزیستی استان سمنان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، هاجر اندرخور ظهر شنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه به میزبانی سالن جلسات بهزیستی استان سمنان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه پذیرش بهزیستی سمنان، بیان کرد: سه میلیارد ریال اعتبار به موضوع معیشت و همچنین درمان مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی استان سمنان تعلق گرفت.

وی با بیان اینکه این میزان اعتبار به ۴۴۳ مددجو پرداخت شد، ابراز کرد: رفع موانع و مشکلات گروه‌های هدف سازمان بهزیستی، محور و در واقع هدف اصلی در پرداخت این مستمری‌ها و هزینه‌های درمانی است تا بتوانیم آلام معلولان و مددجویان راه کاهش دهیم.

رئیس اداره پذیرش و هماهنگی اداره کل بهزیستی استان سمنان با بیان اینکه در سال قبل همچنین ۲۷ فقره تسهیلات به درخواست‌های مددجویان پرداخت شد، تاکید کرد: این تسهیلات با هدف اشتغال، توانمندی معلولان و… پرداخت شده است.

اندرخور با بیان اینکه در سفر آبان ماه سال گذشته رئیس جمهور به استان سمنان بیش از سه هزار نامه برای بررسی به بهزیستی استان ارجاع داده شده است، بیان کرد: بعد از بررسی نامه‌ها اعتبار چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی برای رفع مشکلات مددجویان بهزیستی ابلاغ شده است.