احتمال جدایی هافبک از استقلال با وجود قرارداد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سعید ماهری هافبک آبی ها که فصل گذشته عمدتا به عنوان بازیکن تعویضی بازی می کرد، با وجود قرارداد با آبی ها ممکن است قبل از شروع فصل از این تیم جدا شود.

استقلال برای فصل آینده زبیر نقنف هافبک خود را در اختیار دارد و موفق شده است قرارداد مهدی مهدی پور را تمدید کند تا نگرانی آنها در مورد اولین زوج خط میانی خود کم شود. آنها همچنین اخیرا بازیکنی از صنعت نفت به نام امید هیمدوار را به خدمت گرفتند که می تواند یک پشتیبان ایده آل باشد.

جدای از آن، تمدید قرارداد با روزبه چسمه نیز در برنامه نقل و انتقالات آبی ها قرار دارد و حتی اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است سعید ماهری در ترکیب فصل آینده قرار نگیرد. به خصوص اینکه این بازیکن برای فصل آینده از لیست زیر ۲۵ سال خارج شده و در لیست بزرگسالان جایگاهی را به خود اختصاص داده است.

ماهری فصل گذشته تنها در دو بازی مقابل گل جوهر در هفته ششم و مقابل العالم در هفته بیست و هشتم ۱۱ بازی با استقلال انجام داد و در هر دو بازی تنها یک نیمه در زمین و از ابتدا انجام داد. و نیمه دوم تعویض شد. . او در ۹ بازی دیگر به عنوان بازیکن تعویضی، در دو بازی مقابل گل جوهر در هفته بیست و یکم و در هفته بیست و پنجم مقابل سپاهان از ابتدای نیمه دوم به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و در سایر دیدارها در آخرین دیدار از وی استفاده شد. دقایق. مجموع دقایق حضور این بازیکن در زمین ۲۵۳ دقیقه بوده است.

روزهای آینده را باید روزهای حساس استقلال در نقل و انتقالات و البته سعید ماهری دانست.