اتصال پاسخ های فناورانه به نیازهای صنعت شوینده


بر اساس این خبر، در حاشیه نمایشگاه گام دوم، نشست کاملا تخصصی پاکسان، اعضای هیات علمی، نخبگان و مدیران شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها برگزار شد. و در این جلسه پاکسان نیازهای خود را در این زمینه بیان کرد. فناوری و نوآوری همه شرکت کنندگان، به ویژه فعالان مواد شوینده و بهداشت، خواستار ارائه ایده ها و راه حل های متناسب با موضوعات مورد نظر بودند.

مهدی سلی رئیس شرکت بکسان هدف خود از برگزاری این نشست را اینگونه بیان کرد: در این مورد به دنبال پیاده سازی مدل های نوآورانه و ایجاد ارتباط بین صنعت شوینده با نخبگان، تکنسین ها و شرکت های دانش بنیان هستیم و این کار را انجام خواهیم داد. . سعی کنید با چالش روبرو شوید. فناوری‌های صنعت شوینده با بهره‌گیری از تخصص نخبگان، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی، ایفای نقش شتاب‌دهنده برای شرکت‌ها و شرکت‌های نوظهور مبتنی بر دانش خلاق، ارتباط مستمر و برگزاری نشست‌های تخصصی حضوری برای ارتقای سطح فناوری در صنعت شوینده. .

شرکت پاکسان وی به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو مواد شوینده و بهداشتی بر این باور است که در دنیای رقابتی امروز، چه چیزی باعث ایجاد ارزش افزوده و ثروت در جوامع مختلف و همچنین رشد اقتصادی می شود.فن آوری” او هست. در سطح جهانی، مزیت منابع طبیعی همیشه خارج از مزیت رقابتی بوده است و فناوری به عنوان یک عامل ارزش افزوده نقش اساسی فزاینده ای در ایجاد ثروت در اقتصاد ایفا می کند.

از این رو با در اختیار داشتن مهدی سلی به عنوان سرپرست این مجموعه، یکی از رویکردهای اصلی در شرکت پاکسان توجه ویژه به فناوری و استفاده از خدمات شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های فعال بود تا شاهد توسعه و تعالی این مجموعه بیش از پیش باشیم. قبل از. سازنده باشید.