اتحادیه معلمان واشنگتن قطعنامه مورد اعتماد در مورد بازگشایی مدارس توسط DC را تصویب کرداتحادیه معلمان واشنگتن با اشاره به ناامیدی از برنامه های دی سی برای بازگشایی امن مدارس ، سه شنبه شب قطعنامه عدم اعتماد به مدیریت شهر و مدرسه را تصویب کرد.

اتحادیه معلمان واشنگتن با اشاره به ناامیدی از برنامه های دی سی برای بازگشایی امن مدارس ، سه شنبه شب قطعنامه عدم اعتماد به مدیریت شهر و مدرسه را تصویب کرد.

در بیانیه مطبوعاتی ، اتحادیه همچنین گفت که نگرانی در مورد ایمنی ساختمان و مذاکرات قرارداد به حل این مشکل کمک کرده است. وی رهبران مدارس را متهم می کند که مدارس را بدون عملکرد کامل سیستم های گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع بازگشایی می کنند و نیاز به یک گزینه مجازی گسترده تر را تشخیص نمی دهند.

رای اتحادیه در حالی است که شهردار موریل باوسر ، صدراعظم لوئیس فربی و اعضای شورای شهر برای رسیدگی به مسائل ایمنی مدارس تلاش می کنند. برای هفته ها ، والدین و مربیان مشکلات مربوط به تعمیر و نگهداری ساختمان ، آزمایش ناکافی کروناویروس و ارتباط ناسازگار را توصیف کرده اند.

شورا برخی از این نگرانی ها را در قانون اخیر تصویب شده که یادگیری الکترونیکی را محدود می کند ، خواستار افزایش آزمایش و تعریف غیبت موجه شده است ، برطرف کرد. قوانین اضافی مورد بررسی مستلزم واکسیناسیون همه دانش آموزان واجد شرایط تا ماه دسامبر است.

با این حال ، اتحادیه در بیانیه ای اعلام کرد که قطعنامه آن از رهبران شهرها “برای بازگشایی مدارسی که کاملاً ایمن نیستند” استفاده می کند.

ژاکلین پوگ لیونز ، رئیس اتحادیه در بیانیه ای گفت: “این زمانی اتفاق می افتد که معلمان نگرانی های مشروع خود را در مورد دانش آموزان و معلمان مطرح می کنند ، اما زمان می گذرد و هیچ کاری انجام نمی شود.” “ما نیاز به رابطه ای با رهبران شهرها و مدارس ، بر اساس احترام و اعتماد متقابل داریم ، و این بدان معناست که به موقع با هم به مسائل بپردازیم.”

WTOP برای اظهار نظر با مدارس دولتی DC و شهرداری تماس گرفت.

این گروه علاوه بر نگرانی ها در مورد همه گیری ، گفت که این شهر بودجه کافی برای سلامت روان و حمایت اجتماعی و عاطفی از دانش آموزان و کارکنان “مواجهه با آسیب ناشی از همه گیری و تیراندازی در شهر” ارائه نمی دهد.

پوگ لیونز گفت ، DC برای رفع کمبود و حفظ معلم کار نمی کند و افزود که معلمان “با مذاکرات طولانی مدت در مورد قراردادی که در سپتامبر 2019 به پایان رسید ، تشدید می شوند.”

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید