ائتلاف اقدام چاقی (OAC) آگاهی از تعصب و پرخاشگری وزن در ماه آگاهی از چاقی کودکان را افزایش می دهد


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی از چاقی کودکان است و ائتلاف چاقی برای اقدام (OAC) این ماه تلاش می کند تا تمایلات وزندگی و پرخاشگری موجود در کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی را تشخیص دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن می گویند که توسط همکلاسی هایشان مورد تمسخر قرار می گیرند. “تعصب وزن در کودکان و نوجوانان همچنان یک عنصر مهم برای نسل های جوان ما است. ما می دانیم که آثار پرخاشگری می تواند تا بزرگسالی در کودکان باقی بماند. کودکی که با چاقی زندگی می کند می تواند به اندازه کافی بدون نیاز به احساس سوء استفاده یا قضاوت ناعادلانه به خاطر آن مشکل باشد. زمان آن رسیده است که این تأثیر منفی را بپذیریم و برای جلوگیری از تعصب وزن تلاش کنیم. “

در طول ماه سپتامبر ، CAO بر جمع آوری پول برای کمک به جلوگیری از تعصب و پرخاشگری کودکان از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت تمرکز خواهد کرد. با اهدای OAC امروز به ObesityAction.org/Donate می توانید حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. هدف هر یک از این برنامه ها تبدیل جهان به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی است.

ائتلاف چاقی برای چاقی (OAC) ، یک سازمان غیرانتفاعی ملی با بیش از 75000 عضو ، به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، حمایت و حمایت اختصاص داده شده است.

###

دیدگاهتان را بنویسید