آینده حمل و نقل آنلاین در دستان گروه وانت اینرودز بهمن است / مزیت های رقابتی انبار اینرودز


آینده حمل و نقل آنلاین در دستان گروه وانت اینرودز بهمن است / مزیت های رقابتی انبار اینرودز

بر اساس اخبار رسیده به آدرس ۲۰، بازار ایران در بخش تولید در حال گسترش است، اما صنعت حمل و نقل و تولید تجهیزات آن نتوانسته خود را با آن تطبیق دهد و بنابراین گروه بهمن با توجه به نبود تیراژ تولید. روتورهای بازار، عدم پاسخگویی به نیازهای بازار در تامین منابع و خدمات پس از فروش و قیمت بالای محصولات موجود، نیاز به معرفی محصولات متناسب با نیاز بازار را احساس کردند.
توسعه بازارها و محصولات در دنیای چندصدایی امروزی مستلزم ارائه خدمات متنوعی است که صنعت حمل و نقل بدون اغراق پابرجاست. با توجه به این بازار متنوع، نوار کامیون «اینرودز» توسط گروه خودروسازی بهمن به بازار معرفی شد.

وسیله نقلیه ای که برای حمل بار سبک و بزرگ طراحی شده و برای سلایق مختلف اقتصادی مناسب است. بهمن اینرودس یک کامیون باری سبک و جمع و جور (LCV) است که هدف آن بهبود و تغییر فرهنگ حمل و نقل بار در ایران است.

Inrodes Economic در خدمت صنعت حمل و نقل و خدمات است
مشتری مداری به عنوان مهمترین اصول تجارت، تولید و صنعت مستلزم گسترش دامنه محصولات و خدمات است. بازار ایران در بخش تولید در حال گسترش بود، اما صنعت حمل و نقل و تولید ماشین آلات آن نتوانست با سرعت آن سازگار شود. برای رفع نیازهای بازار از نظر عرضه، خدمات پس از فروش و محصولات با قیمت فعلی، نیاز به ارائه محصولات متناسب با نیاز بازار را احساس کردم.

فاکتور قیمت برای همه صنایع مهم است، اما قیمت محصولات در بازار به یک عامل محدود کننده برای شرکت های حمل و نقل تبدیل شده است. ون بری اینرودز علاوه بر تامین تقاضای بازار برای یک محصول اقتصادی، سهم ۲۰ درصدی بهمن را در خودروهای تجاری سبک نیز افزایش خواهد داد.

تصاویر حمل و نقل آنلاین آنلاین
تنوع شغل ها در کنار هم در دنیای مدرن و مطابق با اینترنت و دنیای آنلاین تکامل یافته است. امروز می توانید به سرعت شغل ایجاد کنید و درآمد کسب کنید، به شرطی که دنیای اینترنت را به خوبی بشناسید. علاوه بر شرکت‌هایی که قبلاً وارد این فضا شده‌اند و مشتریان خود را پیدا کرده‌اند، همه‌گیری کووید ۱۹ و نیاز به حفظ فاصله و ماندن در خانه به سنگ بنای رشد و توسعه خدمات کسب‌وکار آنلاین تبدیل شده است.

تکامل تجارت آنلاین بار سنگینی را بر دوش فروشنده گذاشته است. مسئولیت علاوه بر سرعت حمل و نقل، باید ایمنی کالا را نیز تضمین کند. این گارانتی می تواند توسط تجهیزات استاندارد ارائه شود.

کامیون هایی با اتاق استاندارد مناسب می توانند چرخه گردش آنلاین را تکمیل و تسریع کنند. به ویژه، ظهور واحدهای آنلاین و گسترش تجارت آنلاین، تولید کامیون‌هایی را که برای سفارش‌های کوچک، بزرگ، اما سبک اختصاص داده می‌شد، ضروری کرد. به دلیل این نیاز و تقویت شبکه حمل و نقل با وسیله نقلیه مناسب برای حمل کالا در داخل شهر، تولید کامیون باربری اینرودز آغاز شد.

۵۰۰۰۰ کیلومتر گارانتی به مدت دو سال
وقتی صحبت از رضایت مشتری می شود، صنعت خدمات پس از فروش نقش مهمی ایفا می کند. مشکلی که باعث افزایش یا تضعیف قدرت یک محصول، خدمات یا واحد خدمات نسبت به دیگری می شود.

با توجه به کاستی هایی که در بحث خدمات پس از فروش وجود دارد، گروه بهمن با وجود داشتن اولین تجربه در این نوع تولید، برای پرکردن این خلأ با دو سال گارانتی یا ۵۰۰۰۰ کیلومتر به صورت رایگان به مدت یک سال یا ۲۰ سال خدمات هزار کیلومتری برای Van Barry Inrods. شبکه خدمات پس از فروش به گونه ای طراحی شده است که تمامی نیازهای مشتریان در زمینه خدمات و قطعات یدکی این محصول را برآورده سازد.

مزایای رقابتی بهمن Inroods
بدنه این خودرو به دلیل مجهز بودن به تیرهای تقویت کننده در نقاط مختلف از استحکام خوبی برخوردار است و ساختار ترکیب شده با بدنه مقاومت خوبی در برابر واژگونی ایجاد می کند. مراجعه به خدمات پس از فروش شبکه تا ۴۰۰۰۰۰ کیلومتر را پوشش می دهد.

با وجود تنوع تولید خودرو در ایران، اینرودز اولین خودروی ایران است که موفق به کسب استانداردهای ۸۵ شده است. بر همین اساس پایه موتور یورو ۶ است که در ایران به صورت یورو ۵ استفاده می شود و در صورت نیاز با برنامه به راحتی امکان پذیر است.

طراحی این محصول به این صورت است که از نظر ارگونومی سلامت و راحتی را برای راننده فراهم می کند. همچنین صندلی های سرنشین، داشبورد و سیستم های ایمنی از ویژگی های متمایز این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه مانند مینی ون های موجود در بازار است.

طراحی کف آلومینیومی، روکش دیوار جانبی، فضای مکعبی و تعبیه دو درب جانبی و یک درب عقب در محفظه بار، امکان جابجایی و جابجایی خودرو را برای راننده آسان می کند. این خودرو می تواند بدون محدودیت در بزرگراه تردد کند.

اما با توجه به اهمیت مسائل زیست محیطی و آلایندگی خودرو، این خودرو دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ می باشد و در عین حال مصرف سوخت نیز پایین است. همچنین از آنجایی که این کامیون از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و هدف آن تکمیل شبکه حمل و نقل است، فرصتی طلایی برای سازمان هایی است که قصد دارند با در اختیار داشتن تعداد بیشتری خودرو خدمات کامل تری به مشتریان ارائه دهند.