آیدا 250،000 نفر از ساکنان نیوجرسی را مجبور کرد که آب را به مدت 6 هفته بجوشانند


ساکنان نیوجرسی در پترسون ، پاسایک و بخشهایی از کلیفتون و وودلند پارک پس از آلودگی آب آشامیدنی بقایای طوفان ایدا ، ششمین هفته مشاوره خود را در مورد آب جوش آغاز می کنند.

مقامات می گویند رواناب طوفان مخزن باز را که آب تمیز را در حدود 250،000 نفر در پترسون و جوامع اطراف توزیع می کند ، آلوده کرده است.

روبی پنبه ، کمیسر آب پاساییک دره گفت: “ما تقریباً در انتهای راه هستیم ، شما فقط کمی صبورتر با ما باشید ، زیرا ما تقریباً آنجا هستیم.” نظافت هفته آینده پیش بینی می شود.

وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست مجبور است نمونه های اضافی آب را قبل از نوشیدن ساکنان آب شیر تصویب کند.

لندل جونز ، سخنگوی کمیسیون آب دره پاسایک ، گفت که خدمه به طور مستمر کار می کنند و در حال حاضر 3000 از بیش از 4000 شیر آب را برای تمیز کردن سیستم توزیع شستشو داده اند.

وی گفت: “مخزن میلیون ها و میلیون ها گالن آب در آنجا وجود دارد ، بنابراین ما مجبور شدیم آب آلوده را حذف کرده و سپس آن را با آب تمیز جایگزین کنیم.” “و آخرین مرحله شستن هیدرنت ها است.”

هنوز مشخص نیست که چه آلاینده هایی در آب وجود دارد ، اما جونز گفت که آب مخزن کدر است و ممکن است حاوی مدفوع حیوانات یا سایر مواد شیمیایی از مناطق اطراف باشد.

کمیسیون آب دره پاسایک دارای سه مخزن باز است ، اما تنها یک مخزن آلوده شده است. مقامات گفتند که دو مخزن دیگر در زمین های مرتفع تری قرار دارند و در ماه های تابستان ، زمانی که آب بیشتری مصرف می شود ، به عنوان ذخیره استفاده می شوند. او گفت که سیستم نمی تواند فقط به مخزن آب دیگر منتقل شود ، زیرا قسمتهایی از سیستم احتمالاً قبلاً آلوده شده است.

او می گوید: “ما فقط می خواستیم مطمئن شویم که آب مشتریانمان سالم است ، بنابراین بهترین کار این است که به مجوز آب جوش برویم.” این فرمان در 2 سپتامبر صادر شد.

پنبه گفت که می خواهد مطمئن شود که آژانس برای طوفان های آینده ، از جمله پوشش تانک ها ، آماده است. در سال 2009 ، مقامات ایالتی به کمیسیون آب دره پاسایک دستور دادند تا مخازن آن را تحت قوانین فدرال تحت پوشش قرار دهد. با این حال ، مخازن بدون پوشش باقی مانده اند.

جونز گفت که انتظار دارد کمیسیون آب دره پاسایک از سوی آژانس مدیریت فوریت های اضطراری حداقل برای برخی از هزینه های تمیز کردن و آب بطری رایگان که در مکان های تعیین شده ارائه کرده اند ، بازپرداخت شود.

دیدگاهتان را بنویسید