آیا Uptown Theatre به DC باز می گردد؟ این چیزی است که ما تا به حال می دانیم ، مردمهنگامی که تئاتر Uptown در مارس 2020 بسته شد ، برای کسانی که در DC فیلمبرداری شده بودند یک ضربه بود. در حال حاضر ، شهر در حال مذاکرات اولیه برای بازگشایی مکان است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

جیسون فرلی از WTOP در مورد Uptown Theatre گزارش می دهد (قسمت اول)

هنگامی که تئاتر Uptown در مارس 2020 بسته شد ، برای کسانی که در DC فیلمبرداری شده بودند یک ضربه بود.

در حال حاضر ، شهر در حال مذاکرات اولیه برای بازگشایی محل برگزاری در کلیولند پارک است.

WTOP داستان را برای غلبه بر همه چیز کار کرد. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

کمیسیونر، رئیس پلیس سوله صدیقی کمیسیون مشاوره همسایگی 3C به WTOP گفت که در جلسه ANC3C روز دوشنبه قطعنامه ای برای درخواست مجوز کلاس D / X برای فروش و مصرف آبجو و شراب در تأسیسات چند منظوره (به عنوان مثال ، سینما) ارائه می دهد.

صدیقی گفت: “یک مشاور برجسته ، که در حال آماده سازی برای اجرای تئاتر است ، با من تماس گرفت تا از ANC برای مجوز تعیین شده توسط ABRA پشتیبانی کند.” “من قطعنامه را تهیه کردم و آن را در جلسه ANC روز دوشنبه 18 اکتبر به رای می گذارم. من زمان بندی دقیقی برای زمان برگزاری تئاتر ندارم [potentially] باز کن.”

ماه گذشته ، مایکل فانت ، معاون رئیس املاک و توسعه Landaters Theaters به ​​Urban Turf گفت: “Landmark در حال مذاکرات اولیه در مورد فعالیت Uptown است. ما در حال بررسی پتانسیل بازگشایی تئاتر هستیم. بلیک دیکسون املاک و مستغلات این معامله را انجام داد. WTOP به دنبال نظرات کارگردان وین دیکسون است.

روز چهارشنبه ، Urban Turf گزارش داد که بازگشت Uptown “قریب الوقوع” و “در مراحل پایانی مذاکرات” است. آنها همچنین در توییتر خود نوشتند: “من از دیگران مطلع هستم که هر دو طرف به وجود توافق بسیار نزدیک هستند.”

با این حال ، وقتی WTOP برای تأیید با Landmark Theaters تماس گرفت ، من لحن محتاطانه تری از مارگوت گربر ، معاون بازاریابی و تبلیغات Landmark ، شنیدم.

گربر گفت: “من نمی فهمم این اخبار مربوط به چیست.” “در حال حاضر هیچ داستانی وجود ندارد. ما به این تئاتر نگاه کردیم ، اما قرارداد اجاره ای امضا نکردیم و بنابراین بدیهی است که هیچ برنامه ای برای بازگشایی تئاتری وجود ندارد که ما صلاحیت آن را نداریم. ”

او همچنین توئیتی از کلیولند پارک را رد کرد حساب محلهبه

گربر می گوید: “انجمن محله هرگز برای بررسی ادعاهای خود با Landmark تماس نگرفت.” به نظر می رسد آنها مشتاق هستند تا اتفاقی در این تئاتر زیبا بیفتد. “

گربر ، که نقل قول اصلی Fant را به Urban Turf ارائه کرد ، بعداً توضیح داد.

گربر می گوید: “مایکل در تعطیلات است ، اما امروز به ایمیل من پاسخ داد.” در صورت و زمان امضای قرارداد اجاره نامه ، بیانیه مطبوعاتی منتشر خواهیم کرد. انجمن محله تفنگ را در اینجا پرتاب کرد. با خروج مایکل از دفتر هیچ اتفاقی نمی افتد. ”

پس این همه به چه معناست؟ مشاوره برای Urban Turf زیرا داستان صحبت درباره املاک و مستغلات را فاش کرد ، اما Landmark Theaters در حال حاضر تا زمان امضای توافق نامه تردید دارد.

در حال حاضر ، ما منتظر نشست ANC3C در روز دوشنبه هستیم ، در حالی که طرفداران Uptown انگشتان دست خود را روی هم گذاشته اند.

هیاهو و رفت و برگشت یک چیز را ثابت می کند: اشتیاق زیادی برای بازگشت Uptown وجود دارد.

ریان نونان ، مدیر ارتباطات شرکت AMC ، هنگام بسته شدن Uptown در سال 2020 به WTOP گفت: “ما صمیمانه از جامعه برای حمایت آنها تشکر می کنیم.”

ساخته شده توسط برادران وارنر در عصر طلایی هالیوود ، Uptown در 29 اکتبر 1936 با نمایش کمدی “Cain and Mabel” با بازی کلارک گیبل و ماریون دیویس افتتاح شد.

تئاتر تک صفحه ای که به سبک آرت دکو توسط معمار جان جیکوب سینک طراحی شده است ، به خاطر بالکن و صفحه خمیده غول پیکر آن ، که 70 فوت عرض و 40 فوت ارتفاع داشت ، مشهور بود.

در سال 1956 ، آن را برای طراحی در قالب 70 میلیمتری Todd-AO بازسازی کرد. شش سال بعد ، مجدداً برای قالب Cinerama بازسازی شد ، در حالی که تعداد صندلی ها از 1،364 به 964 کاهش یافت.

در طول سالها ، میزبان رویدادهای افسانه ای بوده است ، از جمله اولین نمایش جهانی شاهکار علمی تخیلی استنلی کوبریک “2001: ادیسه فضایی” (1968).

همچنین یکی از اولین سالن های سینمای آمریکا بود که “جنگ ستارگان” (1977) را در روز افتتاح تماشا کرد و باعث ایجاد ترافیک در خیابان کنتیکت ، شمال غربی شد.

در اوایل دهه 1990 ، کوین کاستنر در اولین نمایش جهانی “رقص با گرگ ها” (1990) شرکت کرد ، در حالی که مدونا در اولین نمایش جهانی “دیک تریسی” (1990).

شاید جالب ترین آن اولین نمایش جهانی “پارک ژوراسیک” (1993) بود ، در حالی که تماشاگران فریاد می زدند تا از سام نیل ، لورا درن ، جف گلدبلوم و ساموئل ال جکسون استقبال کنند.

در سال 1996 ، مجدداً بازسازی شد و برای بازگشایی مجدد که به ترمیم شاهکار آلفرد هیچکاک “سرگیجه” (1958) منجر شد ، به 850 صندلی کاهش یافت.

تا قرن بیست و یکم ، هنوز قدرت جذب جمعیتی را داشت که در طول اکران فیلم “شوالیه تاریکی” (2008) برای “فیلم های پرفروش” به معنای واقعی کلمه کشیده بودند.

در سال 2010 به طور کامل به پروژکتورهای دیجیتال تبدیل شد ، اما رقابت جریان محتوا به اندازه بسیاری از تئاترهای تاریخی ایالات متحده در تجارت موفق بوده است.

در سال 2018 ، ساکنان برای تلاش برای جایگزینی علامت “Uptown” با حروف “AMC” مبارزه کردند.

آخرین فیلم ارائه شده ، انیمیشن پیکسار “به جلو” بود.

جیسون فرلی از WTOP در مورد Uptown Theatre گزارش می دهد (قسمت 2)دیدگاهتان را بنویسید