آیا اهداف تناسب اندام شما در دسترس است؟


ما اینجا هستیم ، در اواسط سال. آیا آن اهداف تناسب اندام را که در روز سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ اوضاع چطوره؟

سالن های ورزشی Corpus Christi ما سنت سالانه خودسازی را درک می کنند ، اما ما همچنین متوجه می شویم که علاقه معمولا در چند هفته اول از بین می رود. سخت است انگیزه خود را حفظ کنید ، به ویژه وقتی اهداف غیر واقعی هستند.

تعیین اهداف معقول

این پیشنهاد است. اهداف بلند مدت تنها در صورتی عالی هستند که بتوانید به آنها برسید. اگرچه ممکن است بخواهید یک هدف را در نظر بگیرید ، وزن خاصی که می خواهید به آن برسید ، به عنوان مثال ، ما پیشنهاد می کنیم با لقمه های کوچک به آن نزدیک شوید.

به آرامی شروع کنید و آن را واقعی نگه دارید. صادق باشید. واقعاً چه کاری می توانید انجام دهید؟ با اهداف متوسط ​​و دست یافتنی شروع کنید. موفقیت های کوچکتر به شما کمک می کند تا در رسیدن به این هدف نهایی اعتماد به نفس پیدا کنید.

جابجاش کن!

تعیین اهداف بسیار عالی است ، اما پس از آن باید کاری در این زمینه انجام دهید! فقط صحبت نکنید – به باشگاه بروید و حرکت را شروع کنید! یک فعالیت تناسب اندام پیدا کنید که از آن لذت خواهید برد و با آن بمانید.

آیا انرژی دیگران را با انگیزه نگه می دارد؟ کلاسهای تناسب اندام گروهی شما را با احساسات مثبت احاطه کرده است – و می تواند سرگرم کننده باشد! آیا ترجیح می دهید تنها تمرین کنید؟ تجهیزات تک ایستگاهی ، چه قلبی و چه قدرتی ، به شما این امکان را می دهد که به تنهایی ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم آن قالب آموزشی را پیدا کنید که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید!

به خودتان پاداش دهید

با پیشرفت روزها و هفته ها – و رسیدن به باشگاه سخت تر و سخت تر می شود – شور و شوق اولیه و قول مراقبت از خود را به خاطر بسپارید.

و هنگامی که خود را معرفی می کنید ، کار را انجام می دهید و اهدافی را که برای خود تعیین کرده اید به انجام می رسانید ، به خود پاداش دهید.

شما سزاوار یک تبریک بزرگ و یک نوازش پشت هستید – فقط به خود غذاهای لذیذ پرکالری که کار سخت شما را خراب می کند پاداش ندهید!

شرکای تناسب اندام

ما شدیداً به سلامت و رفاه جامعه خود اعتقاد داریم و سالن های بدنسازی ما در Corpus Christi مایلند شرکای تناسب اندام شما باشند.

بگذارید با شما سفر کنیم. ما به شما کمک می کنیم این اهداف را شناسایی کرده و برنامه ای را با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها تهیه کنید.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید