آیا استقلال مقابل تیم ویژه لیگ / احیای کوزه ها با نفت؟ – خبرگزاری مهر، اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، دومین روز از هفته نهم لیگ برتر انگلیس در شرایطی دنبال می شود که استقلال باید در اصفهان به مصاف ذوب آهنی برود که در دیدارهای قبلی خود شکست نخورده بود و این کار را سخت می کند. به او. دانش آموزان ساپینتو

آیا استقلال می تواند اولین باخت را تحمیل کند؟

آبی های تهرانی که در آستانه دیدارهای این هفته با گل گهر و پرسپولیس با ۱۵ امتیاز رقابت سختی داشتند، از نتایج این دو تیم که روز پنجشنبه به مصاف حریفان خود رفتند، می دانند و حالا به دنبال کسب سه امتیاز هستند.

تنها نکته منفی استقلال غیبت ساپینتو در کنار زمین است که به دلیل محرومیت انضباطی باید از شرایط خاصی بازی تیمش را تماشا کند. در غیاب او قطعا آبی ها دچار مشکل خواهند شد زیرا حضور ساپینتو در کنار زمین انگیزه خاصی به بازیکنان می دهد.

استقلال در ورزشگاه تیمی به میدان می رود که در ۸ بازی اخیر تنها یک برد کسب کرده اما هیچ باختی در کارنامه خود ندارد. ذوب آهن در این فصل بیشترین تساوی را در رقابت ها داشته است و روند شکست ناپذیری او در هفته های اخیر نشان می دهد که او ساختار دفاعی محکمی دارد.

آیا استقلال مقابل تیم ویژه لیگ / احیای کوزه ها با نفت؟

تراکتور و سه امتیاز مهم

سرخ پوشان تبریزی که در هفته های اخیر نوسان داشته اند، این بار در خانه میزبان تیمی هستند که وضعیت خوبی در جدول ندارد و در چند هفته گذشته شکست های سنگینی را متحمل شده است.

شاگردان پردیو که اولین شکست فصل خود را در پرسپولیس رقم زدند در هفته هشتم متحمل شکست شدند تا به روند پرنوسان خود در این فصل ادامه دهند. با این حال آنها می دانند که برای زنده ماندن چاره ای جز شکست نفت مسجد سلیمان ندارند.

سه امتیاز این بازی برای تراکتورسازی که ۱۱ امتیاز دارد بسیار مهم است و اگر نتوانند به آن برسند فاصله آنها با تیم های بزرگ بیشتر می شود.

آیا استقلال مقابل تیم ویژه لیگ / احیای کوزه ها با نفت؟

برنامه دیدارهای باقی مانده از هفته نهم لیگ برتر انگلیس به شرح زیر است:

جمعه ۲۲ اکتبر

* من تهران را دوست دارم – ملوان انزلی – ساعت ۱۶
داوران: حسین زیاری – علی رضا الدرام – یوسف مغروری – محمدعلی صلاحی – سرپرست: حسن کامرانی فر.

* تراکتور تبریز – نفت مسجد سلیمان – ساعت: ۱۶:۳۰
داوران: محمدحسین تربیان – امیرمحمد داودزاده – عسکر محمدی – فرهاد امینی – سرپرست: رضا سخنان

* ذوب آهن اصفهان – استقلال – ساعت: ۱۶:۳۰
داوران: پیام حیدری – حسن ظهیری – محمد جواد مداح – روح الله شریفی – سرپرست: خداد افشاریان

*آلومینیوم میبینم – کارمان کوپر – ساعت ۱۷:۰۰
داوران: احمد محمدی – مهدی القادر – محمد عطایی – هادی علی نی فر – سرپرست: اکبر بخشی زاده.