آووکادو با هر نام دیگری


خواهش می کنم! در این ماه ما می خواهیم بر آنچه شما برای اولویت بندی سلامت خود نیاز دارید تمرکز کنیم. گاهی اوقات این شامل تغذیه سالم است ، که به بدن شما کمک می کند در حالی که مفید است. شما همچنین سزاوار چیزی هستید که بسیار خوشمزه و پر از آنچه شما نیاز دارید باشد. بیایید از یکدیگر دوری کنیم!

آووکادو من نکردم

روی یک تکه نان تست ، مخلوط شده با سبزیجات دیگر یا از آن لذت ببرید ، ما واقعاً به بهانه دیگری برای خوردن آووکادو نیاز نداریم. آنها یکی از فوق العاده ترین غذاهای فوق العاده در طبیعت هستند که سرشار از انواع ویتامین ها و مواد مغذی هستند – بدون ذکر خوشمزه.

آووکادو همچنین دارای مقدار زیادی پتاسیم است – یک الکترولیت اصلی که به تنظیم مایعات در بدن و سلول های شما کمک می کند. همچنین یک رسانای عالی الکتریسیته است که به بدن شما کمک می کند تا سیگنال ها را به طور م sendثر ارسال کند. واقعیت جالب: آنها حاوی پتاسیم بیشتری نسبت به موز هستند!

ذهن منفجر شده

اما این همه چیز نیست!

یک آووکادو تنها 20 درصد از ارزش روزانه فولات را دارد. که برای رشد و عملکرد سلول ها ضروری است.

برچسب آووکادو

داستان کوتاه طولانی؟ آووکادو فوق العاده است!

زیرنویس وبلاگ

You Guac دنیای ما

اگر شما هم مانند ما هستید ، روز ملی #گوآکامول را به سبک خود جشن گرفتید. اگر شما هم مانند ما هستید ، هنگام تهیه بهترین گوآک تقریبا هیچ ماده ای خارج از محدوده وجود ندارد. برخی از گزینه های سالم تر عبارتند از:

  • نوعی فلفل سبز مکزیکی
  • فلفل قرمز
  • لوبیا سیاه
  • ذرت
  • کلم پیچ

برای دود اضافی ، می توانید نصف آووکادو یا گوجه فرنگی خود را قبل از افزودن به کاسه سرعت دهید! گزینه های گواکامول بی پایان است.

GUAC شما چه چیزی را خاص می کند؟ نحوه تهیه آووکادو را در رسانه های اجتماعی به ما بگویید. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آن را به منوی خود اضافه کنیم.

وکیل-برو بیرون و او را خرد کن

هیچ زمان اشتباهی از سال برای خوردن غذاهای خوشمزه آووکادو وجود ندارد. همچنین همیشه زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد رژیم غذایی و ورزش است تا مطمئن شوید در مسیر درست موفقیت قرار گرفته اید. ما همیشه اینجا هستیم تا به شما در اولویت بندی سلامت خود کمک کنیم ، بنابراین با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید