“آنها واقعاً آن را اعمال نکردند”: MTA در رعایت دستورالعمل جدید Vax-Or-Test مشکل دارد


یک هفته و نیم است که ایالت از همه کارکنان MTA خواسته است که یا واکسینه شوند و یا هفته ای یکبار نتیجه آزمایش منفی کووید داشته باشند و به نظر می رسد که این سازمان در برآوردن این الزامات مشکل دارد.

نرخ کلی واکسیناسیون MTA آژانس از روز چهارشنبه به 68 درصد افزایش یافته است ، اگرچه آژانس می گوید این میزان می تواند به 75 درصد برسد ، زیرا ممکن است کارگران هنوز کارت واکسن خود را در سیستم آژانس بارگذاری نکرده باشند.

به نظر نمی رسد که این سازمان بررسی کند که آیا کارگران واکسینه نشده هفته ای تحت آزمایش COVID قرار گرفته اند یا خیر. در 4 اکتبر ، دستور اجرا شد ، اما منابع به Gothamist می گویند که MTA نتایج منفی آنها یا همکاران آنها را بررسی نکرده است.

سارا کادت ، افسر امنیت املاک MTA که با خیال راحت در حیاط قطار در کوئینز کار می کند ، می گوید: “آنها واقعاً آن را اجرا نکردند.” این دانش آموز گفت که وی واکسینه نشده است ، اما هر یکشنبه به تنهایی در کلینیک مراقبت های اورژانس آزمایش می شود. با این حال ، او گفت هیچ کس در MTA تا به حال برای اثبات نتیجه منفی درخواست نکرده است.

کارگر ترانزیت Cadet گفت اگر مجبور شود واکسن را به عنوان شغل مورد نیاز دریافت کند ، باید در مورد آن فکر کند. او گفت: “ممکن است ابتدا مجبور به استعفا شوم.”

تا به امروز ، 173 کارگر MTA به دلیل COVID جان خود را از دست داده اند که بالاترین میزان در بین شهرها یا سازمان های دولتی است.

آژانس MTA که سخت ترین زمان را برای افزایش نرخ واکسیناسیون خود داشت ، شهر نیویورک ترانزیت بود که شامل کارگران مترو و اتوبوس می شود. در ماه مه ، تنها 38 درصد واکسینه شده بودند. تا آگوست ، تنها به 44٪ رسیده بود. و تا روز چهارشنبه ، 65 درصد افزایش یافته است.

بر اساس اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، میزان واکسیناسیون در میان نیویورکی های 18 ساله و بالاتر که حداقل یک دوز مصرف کرده اند 85.2 درصد است. MTA در بیانیه ای اعلام کرد کارگرانی که از دستورالعمل های ایالتی پیروی نمی کنند ممکن است تحت “ممیزی” قرار گیرند.

تیم مینتون ، سخنگوی MTA ، در بیانیه ای گفت: “کارکنانی که نقض تطابق حسابرسی می شوند تحت نظارت مناسب ناظران خود قرار خواهند گرفت.” او توضیح نداد که مجازات عدم رعایت چه مواردی می تواند باشد یا چند بار MTA بررسی می کند که آیا کارگران واکسینه شده اند یا یک آزمایش هفتگی دریافت کرده اند.

این آژانس خاطرنشان می کند که دارای 138 مرکز آزمایش در محل است و گزارش می دهد که نرخ مثبت از حدود 18 مورد مثبت در آگوست هر روز ، به 15 در سپتامبر و در حال حاضر به طور متوسط ​​در روز 10 در اکتبر افزایش یافته است.

این آژانس همچنین می خواهد که تمام نیروهای جدید بعد از 14 نوامبر واکسینه شوند.

فرماندار کتی هوچول ، که واکسن روز کارگر یا الزامات آزمایش را تا 4 اکتبر رد کرده است ، گفت که دفتر وی به MTA در رعایت دستورات کمک می کند.

هازل کرامپتون-هایس ، سخنگوی هیزل ، در بیانیه ای گفت: “اولویت اصلی فرماندار هوچول حفاظت از نیویورکی ها است و ما آماده ارائه هرگونه حمایت لازم برای کمک به MTA برای ایمن نگه داشتن کارکنان و ارائه خدمات برتر به سواران هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید