آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی شیوع در آموزش و پرورش نیویورک


تحریریه WNYC / Gothamist از داده ها برای ردیابی شیوع COVID-19 در مدارس نیویورک استفاده می کند. این نسخه “بازگشت به مدرسه” صفحه داده کروناویروس ما هفته ای دو بار به روز می شود. در اینجا پیوندی به صفحه آمار اصلی ما وجود دارد.

لطفاً هر گونه س ،ال ، نظر یا درخواست خود را به [email protected] ارسال کنید.

مواردی در مدارس نیویورک و نیویورک

وزارت آموزش نیویورک پیش از 13 سپتامبر ، اولین روز برای مدرسه دولتی شهر ، ده ها مورد را در بین کارکنان و تعداد انگشت شماری از دانش آموزان گزارش کرده است. تا 29 سپتامبر ، بیش از 2800 دانش آموز و کارکنان آزمایش مثبت داده بودند. در اوایل همان هفته ، شهر پروتکل آزمایش COVID-19 خود را از دو بار در ماه به یک بار در هفته تغییر داد.

والدین و کارشناسان بهداشت در مورد استراتژی آزمایش شهر ابراز نگرانی کرده اند که به کودکان واکسینه نشده اجازه می دهد از آزمایش معمول خودداری کرده و شخصاً در مدرسه شرکت کنند.

داده های مربوط به مدارس نیوجرسی محدودتر است: ایالت فقط نتایج مثبت آزمایش کووید مربوط به مدرسه مدارس را گزارش می کند. وزارت بهداشت نیوجرسی نزدیک به 220 مورد از 7 سپتامبر را ثبت کرده است. همچنین 39 شیوع بیماری شناسایی شد که به عنوان سه مورد یا بیشتر توسط مدرسه در دو هفته منتقل شده است. شهرستان پاسایک در انتقال این مدرسه با 50 مورد در یک شیوع واحد از زمان شروع کلاسها ، ایالت را رهبری می کند.

مهر و موم

تقریباً همه کودکان زیر 12 سال به دلیل محدودیت سنی واکسینه نمی شوند ، بنابراین مدارس ابتدایی در نیویورک سال خود را با بستن یک کلاس درس به مدت 10 روز در هر بار که یک سرنشین ویروس را نشان می داد ، آغاز کردند.

در 20 سپتامبر ، اداره آموزش سیاست قرنطینه خود را به روز کرد. در حال حاضر ، دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده تنها در صورتی که ماسک ندارند و کمتر از سه متر با یک مورد مثبت فاصله دارند ، به خانه اعزام می شوند. همچنین باید در تماس نزدیک باشد – یا در کنار دانش آموز آلوده به مدت بیش از 15 دقیقه در یک روز.

دفتر شهردار اذعان می کند که نتیجه این خواهد بود که تعداد بیشتری از کودکان در کلاس درس بمانند ، اما این به معنای تعطیلی کمتر کلاس در مدارس ابتدایی در آینده است.

این وضعیت منعکس کننده قوانین اولیه و فعلی برای دبیرستان و دبیرستان است. به سادگی ، یک آزمایش مثبت تا حد زیادی منجر به “تعطیلی نسبی کلاس” می شود ، که در آن از افراد خاصی – هر کسی که علامت دار باشد یا هر فرد واکسینه نشده ای که قوانین ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت نمی کند – خواسته می شود در خانه بماند. به

در همین حال ، عفونت های تأیید شده در بین کارکنان خارج از کلاس تنها به “قرنطینه غیرکلاسی” توسط افراد آسیب دیده نیاز دارد.

اداره بهداشت شهر می گوید کل ساختمان مدرسه فقط زمانی بسته می شود که شواهدی مبنی بر “انتقال در مقیاس بزرگ” وجود داشته باشد ، اما به طور علنی معنای آن را مشخص نکرده است. این تصمیم نشان دهنده انحراف از سیاست سال گذشته تعطیلی مدارس پس از گزارش دو یا چهار مورد است که می تواند با قرار گرفتن در معرض یک ساختمان مرتبط باشد.

در 29 سپتامبر ، 629 کلاس درس تا حدی تعطیل و 475 کلاس دیگر به طور کامل تعطیل شد ، از حدود 58600 کلاس درس در بررسی های ساختمان آموزش و پرورش. PS 79 در هارلم شرقی ، دبیرستانی که عمدتا به دانش آموزان معلول خدمت می کرد ، در 20 سپتامبر پس از مواجه شدن با بسته شدن کلاس های متعدد در هفته اول مدرسه ، به طور کامل تعطیل شد. از آن زمان این ساختمان بازگشایی شد.

تهویه کلاس درس

اکثریت قریب به اتفاق 58،500 کلاس درس دارای سیستم تهویه مطبوع هستند که شهرها آن را “عملیاتی” توصیف می کنند ، که کارشناسان و مقامات بهداشتی آن را به عنوان یک ابزار مهم در مبارزه با شیوع ویروس کرونا شناسایی کرده اند.

بر اساس داده های وزارت آموزش و پرورش ، علیرغم این وعده که همه کلاس ها دارای هوای تازه کافی برای شروع مدرسه خواهند بود ، هنوز بیش از 1000 کلاس درس در حال تعمیر هستند. در حدود دوازده ساختمان ، کمتر از نیمی از کلاسهای درس در گزارشهای تهویه منتشر شده توسط شهر به عنوان “عملیاتی” مشخص شده اند.

حدود 4000 کلاس درس به اصطلاح “عملیاتی” فقط برای پنجره های تهویه داخلی تکیه می کنند ، که متخصصان مستقل بهداشت آنها را برای خوشبو کردن هوا قابل اعتماد توصیف می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید