آمادگی کامل برای تکمیل درمان «آرتین» وجود دارد – خبرگزاری مهر، اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سردار علیرضا تنگسیری شامگاه پنجشنبه با حضور در منزل شهید از آرتین، جوان جانباز حادثه تروریستی حرم حضرت احمد بن موسی (علیه السلام) عیادت کرد. سرداران، و او را تفتیش کرد و با او ابراز همدردی کرد. بازماندگان

وی گفت: حضور گسترده و کم نظیر مردم فهیم و بصیر شیراز در مراسم تشییع شهدای حرم احمد بن موسی (علیه السلام) نشانه بارز ولایتمداری مردم دلیر ایران اسلامی بود. و امارات متحده عربی. حقانیت خون این شهدای بی گناه که پلیدی و نفرت این جنایت بر همگان آشکار شد.

دریادار تنسیری با اشاره به افول و انحلال قدرت ظاهری دشمنان نظام اسلامی افزود: آنها به آخر خط رسیده اند و چنان ذلیل شده اند که وقتی دیگر توان جنگیدن در میدان نبرد را ندارند. شکست را پشت سر شکست می بینند و باید نابود و نابود کنند.»

وی با ابراز عشق و احترام به آرتین جوان گفت: هر گونه خدمات درمانی لازم برای بهبود وضعیت جسمانی و تکمیل درمان وی ارائه خواهیم کرد.

سردار تنگسیری نیز در ادامه بازدید از بیمارستان مسلمین از مجروحان این بیمارستان عیادت و معاینه و اطمینان خاطر به آنان داد.