آلیسون فلیکس و نائومی اوساکا جوایز ورزشی زنان را از آن خود کردندنیویورک (AP) – اللیسون فلیکس و جردن لارسون المپیک به عنوان ورزشکاران سال از سوی زنان تجلیل شدند …

نیویورک (AP) – الیسون فلیکس و جردن لارسون المپیک از سوی بنیاد ورزش زنان به عنوان ورزشکاران سال تجلیل شدند.

فلیکس با کسب دو مدال در بازیهای توکیو – 11 مدال در کارنامه کاری خود – از کارل لوئیس بعنوان پرنورترین آمریکایی در تاریخ دو و میدانی المپیک پیشی گرفت. لارسون تیم والیبال زنان ایالات متحده را برنده کرد تا برزیل را برای اولین مدال طلای المپیک به پیروزی برساند.

نائومی اوساکا برنده جایزه شجاعت ویلما رودولف برای افزایش آگاهی از عدالت اجتماعی و مسائل مربوط به سلامت روان در چهارشنبه شب در سالانه سلام برای زنان در ورزش شد.

اوساکا گفت: “من فقط شهامت این را داشتم که صحبت کنم و ببینم همه اطرافیانم کارهای شگفت انگیزی انجام می دهند ،” و بدون اینکه بترسم و از اعتقاداتم حمایت کنم. “

کیم نگ از میامی مارلینز ، اولین مدیر زن بیسبال ، جایزه بیلی ژان کینگ را برای رهبری دریافت کرد. لری اسکات ، کمیسر سابق Pac 12 و مدیر اجرایی سابق مسابقات WTA ، جایزه قهرمانی برابری را دریافت کرد.

در مراسم استقبال از انجمن تاریخی نیویورک ، قبل از نشان دادن جوایز مجازی ، کینگ و همچنین مدیر سابق بیسبال جو توره ، مگان داگان ستاره هاکی المپیک ، جولی فودی ، دوبار قهرمان جام جهانی ، مربی بسکتبال زنان حضور داشتند. تارا واندرویر و رییس بنیاد فایدرا نایت ورزش های زنان.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید