آغاز گازرسانی فاز دوم شهر قشم


به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، این تفاهم نامه عصر امروز بین افشار فتح الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان منعقد شد.

بر اساس شرایط مقرر در این تفاهم نامه، شرکت گاز هرمزگان نسبت به طراحی و ارائه محصولات انحصاری، انجام عملیات مکانیکی، آزمایش شبکه و پمپاژ گاز به شبکه گازرسانی جهت نمک زدایی قشم اقدام می کند تا روند تولید در این بخش همراه باشد. با هزینه کمتر

گازرسانی شهر صنعتی تولا به منظور تامین سوخت ارزان برای صنایع جزیره و کمک به افزایش روند تولید تا دو هفته آینده و گازرسانی به مجتمع های خدماتی روستاهای دواری ، حمیری و کابلی که قریه های اطراف از این خدمات بهره مند می شوند، از جمله قراردادی است.

پروژه گازرسانی شهر شوش و شهرک صنعتی و روستاهای اطراف نیز تا پایان سال ۱۴۰۲ شمسی به پایان رسید و در گام بعدی و به منظور بهره مندی تمامی ساکنان جزیره از خدمات رفاهی، شهرهای لافت انجام شد. ، طبل، رامکان و روستاهای اطراف این شهرها در فهرست پروژه های گازرسانی قرار دارند.

با توجه به اجرای خط انتقال ۳۰ اینچ از بندرعباس به قشم توسط شرکت گاز استان هرمزگان، این شرکت مطابق برنامه زمان بندی و طرح جامع نفت و انرژی به منظور تسریع در اجرای خط تامین پایدار گاز در حال فعالیت است. خوراک گاز صنایع پتروشیمی و نیروگاه ها.

به گزارش فارس، روند تمدید شبکه گاز تا مرحله نصب هزینه ای متحمل خانواده ها نمی شود، اما در مرحله دریافت انشعاب، نصب کنتور و لوله های داخل منازل بر عهده مصرف کنندگان است.

در این زمینه و به منظور تسهیل در رویه ساکنان، شرکت گاز آماده ارائه معرفی نامه به چندین بانک عامل جهت دریافت وام کم بهره به متقاضیان می باشد.

انتهای پیام/ ۸۸۰۷۴
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید