آرون قاضی می خواهد مادام العمر در کنار یانکی ها باشد


بوستون – آرون جادج قبل از رسیدن به آژانس رایگان به صراحت گفت که آینده خود را در کجا می بیند.

قاضی پس از باخت 6 بر 2 یانکی ها مقابل رد ساکس در بازی با کارت وحشی AL در روز سه شنبه در Fenway Park گفت: “من می خواهم یک یانکی مادام العمر باشم.” “من می خواهم تا پایان حرفه خود خط کش بپوشم. شما هرگز نمی دانید آینده چه خواهد شد. هر اتفاقی که از طرف دیگر بیفتد ، با قراردادها و معاملاتی که از کنترل من خارج است. ”

قاضی آخرین سال داوری را قبل از تبدیل شدن به یک بازیکن آزاد دارد و وقتی از او پرسیده شد که آیا فصل مهمی برای آینده او بود یا خیر ، متوقف شد و گفت: “من فکر می کنم شما می توانید این را بگویید.”

آرون قاضی
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

او بعد از ضربه یقه ی آنتونی ریزو ، تک گل را در زمین ششم شکست داد ، سپس با ضربه جانکارلو استانتون از هیولا سبز به خانه فرستاده شد ، اما داور در نیمه دوم این نیمه اخراج شد. تجمع یانکی ها از بین رفت.

بهترین شانس یانکی ها برای بازگشت به بازی به پایان رسید ، زیرا داور فرصت دیگری را برای کسب عنوان دید.

داور در مورد بازی برای یانکی ها گفت: “این افتخار باورنکردنی است.” “هیچ مکان بهتری برای بازی وجود ندارد. من برای تیم فداکاری زیادی کردم و آنها خود را فدا کردند که این شانس را به من دادند. من می خواهم او را اینجا به خانه بیاورم. شما هرگز نمی دانید که آینده ما در اینجا چه خواهد بود. باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. ”

دیدگاهتان را بنویسید