آخرین مهلت شرکت در مزایده خودروهای خارجی + لینک و اسامی خودروها اعلام شد


گزارش کردن زمان خبریدومین دوره حراج خودروهای خارجی Auctioneers شامل ۷۶ دستگاه خودرو که به دلیل عدم ارائه پیشنهاد و تفاوت فنی در مزایده قبلی فروخته یا حذف نشده بودند، از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه (۵ مهرماه) آغاز شد و در ساعت ۸ به پایان رسید. ساعت: ۰۰ صبح روز سه شنبه (۲۶ اکتبر). اکتبر). ساعت ۲۴ امروز (۱ آبان) ادامه دارد.

در این راستا متقاضیان می توانند به سایت مزایده به نشانی مراجعه کنند euc.setadiran.ir بازدید کنید.

ارزش پایه خودروهای عرضه شده در پانصد و شصت و ششمین مزایده فوق العاده خودروهای خارجی ۳۰۱ میلیارد تومان است که متقاضیان علاقه مند تا اول آبان ماه فرصت دارند در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه و نسبت به ارائه پیشنهاد اقدام کنند.

در این حراج استثنایی ۳۰ دستگاه خودرو از استان های مازندران، ۲۶ دستگاه خودرو از خوزستان، ۱۶ دستگاه خودرو از بوشهر و ۲ دستگاه خودرو از استان های فارس و تهران عرضه می شود.

دو دستگاه خودروی سواری پورشه ماکان ۲۰۱۸ فقط در فروشگاه های تهران موجود است. ۲۶ دستگاه خودرو در انبارهای خوزستان موجود است که شامل پورشه ماکان ۲۰۱۸، بی ام و ۷۳۰ LI مدل ۲۰۱۷ و ۲۴ دستگاه وای دی سراتو ۲۰۱۷ می شود.

۳۰ دستگاه خودرو در انبارهای استان مازندران وجود دارد که شامل ۲۷ مدل پورشه ماکان ۲۰۱۷ و سه مدل پورشه باکستر ۲۰۱۷ است.

همچنین تنها دو دستگاه خودروی BMW 730 Li مدل ۲۰۱۷ در انبارهای استانداری فارس موجود است که باتری و لاستیک یکی از این خودروها به دلیل رد استاندارد تحویل داده نمی شود.

از ۱۶ خودروی موجود در انبارهای بوشهر، دو ب ام و ۵۳۰ I مدل ۲۰۱۸، چهار لکسوس RX مدل ۲۰۱۷، سه دستگاه لکسوس NX مدل ۲۰۱۷، دو دستگاه هیوندای سانتافه ۲۰۱۸، یک دستگاه کیا سورنتو مدل ۲۰۱۷، دو دستگاه هیوندای توسان توسان ۲۰۱۷ و یک دستگاه هیوندای توسان توسان۱۷ و یک دستگاه هیوندای توسان ۲۰۱۷. هیبریدی ۲۰۱۷.

شرکت کنندگان در مزایده همانند دور اول باید برای ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (توکن) به دفاتر رسمی ثبت اسناد در سراسر کشور مراجعه کنند. مزایده صرفاً از طریق سامانه مزایده الکترونیکی دولت به نشانی فوق انجام خواهد شد و پیشنهاد نیز از این طریق تسلیم خواهد شد. لذا کلیه شرکت کنندگان در مزایده می توانند از پنجم مهرماه به سایت Euc.setadiran.ir مراجعه و با استفاده از امضای الکترونیکی پیشنهادات خود را ثبت کنند.

همراه داشتن کد ملی اشخاص حقیقی و کد اقتصادی اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده آنلاین برای متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است. خودروهای مذکور را می‌توان در تمام روزهای هفته، حتی در روزهای تعطیل، در بازه زمانی تعیین شده (۲۶ اکتبر – ۱ نوامبر ۱۴۰۱) از ساعت ۸ صبح تا ۷ بعد از ظهر که معمولاً آخرین روز از ساعت ۱۹:۰۰ است، بازدید کرد. بازدید کنید.

در همین زمینه عبدالمجید اجتهادی، مدیرعامل جمع آوری و فروش املاک در گفتگو با اسنا تایید کرد: مزایده مذکور ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد و مهلت مذکور تمدید نخواهد شد.