آخرین توصیه در مورد نوع ماسکی که باید استفاده کنم چیست؟نیویورک (AP) – آخرین توصیه در مورد اینکه چه نوع ماسکی باید استفاده کنم چیست؟ بستگی دارد به …

نیویورک (AP) – آخرین توصیه در مورد اینکه چه نوع ماسکی باید استفاده کنم چیست؟

این بستگی به وضعیت شما دارد ، اما مقامات بهداشتی می گویند که باید بینی و دهان شما را بپوشاند و کاملا متناسب باشد تا هیچ شکافی در کناره های صورت شما ایجاد نشود.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده همچنین می گوید برای جلوگیری از نشت هوا از بالا ، ماسک هایی با دو یا چند لایه و سیم انتخاب کنید. او پیشنهاد می کند که ماسک خود را بالا نگه دارید تا بررسی کنید که آیا نور را مسدود می کند یا خیر ، این بدان معناست که این ماده احتمالاً ذرات بیشتری را فیلتر می کند.

اگر می خواهید محافظت بیشتری داشته باشید ، کارشناسان همچنین پیشنهاد می کنند که از دو ماسک استفاده کنید یا آنها را با یک ماسک ساز وصل کنید تا مطمئن شوید هیچ فضایی باقی نمی گذارند.

لورا کوونگ ، استادیار بهداشت محیط در دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی می گوید: پیدا کردن یک ماسک راحت برای استفاده از آن نیز مهم است.

CDC در راهنمای به روز شده می گوید ، در صورت موجود بودن مواد مصرفی ، مردم می توانند ماسک های یکبار مصرف N95 را برای استفاده شخصی انتخاب کنند. چنین ماسک هایی در جلوگیری از ذرات ویروس م mostثرترین هستند. آژانس قبلاً گفته بود که ماسک های N95 باید برای کارکنان مراقبت های بهداشتی باشد ، اما مواد مصرفی از آن زمان افزایش یافته است.

برای افرادی که با گروه های خاصی ارتباط برقرار می کنند ، مانند افراد ناشنوا یا کم شنوا ، همچنین ماسک های شفاف یا ماسک های پارچه ای با صفحات پلاستیکی شفاف وجود دارد. مقامات بهداشتی می گویند که ماسک های پزشکی شفاف باید برای کارکنان بهداشتی و بیمارانی که به آنها نیاز دارند در اولویت قرار گیرد.

___

AP به س questionsالات مربوط به ویروس کرونا در این مجموعه پاسخ می دهد. آنها را به: [email protected] ارسال کنید. اینجا بیشتر بخوانید:

آیا من بدون تقویت کننده واکسن COVID-19 کاملاً واکسینه شده ام؟

آیا نوع دلتا ویروس کرونا برای کودکان بدتر است؟

آیا واکسن های کووید -19 بر شانس بارداری من تأثیر می گذارد؟

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید