آتش سوزی های شدید در کوه های ساحلی جنوب کالیفرنیا در حال وقوع استسانتا باربارا ، کالیفرنیا (AP) – آتش سوزی در کوه های ساحلی جنوب کالیفرنیا مزارع و خانه های روستایی را تهدید کرده و خسارت …

سانتا باربارا ، کالیفرنیا (AP) – آتش سوزی در کوه های ساحلی در جنوب کالیفرنیا مزارع و خانه های روستایی را تهدید کرده و بزرگراه بزرگی را بسته است زیرا این ایالت با زخم های آتش با دور جدیدی از بادهای خشک مواجه است که خطر جهنم را افزایش می دهد. به

آتش سوزی آلیسال بیش از 62 کیلومتر مربع (62 کیلومتر مربع) در کوههای سانتا یونز در غرب سانتا باربارا را فرا گرفت و تعداد آتش نشانان تقریبا دو برابر شد و تعداد بیشتری در راه بود. محتوا در 5 remained باقی ماند.

به گفته مقامات آتش نشانی ، در حالی که منطقه زیبا در امتداد ساحل اقیانوس آرام کم جمعیت است ، آتش سوزی بیش از 100 خانه ، مزارع و دیگر ساختمانها را تهدید کرد.

نیروهای آتش نشانی از رانچو دل سیلو که زمانی مالک رونالد و نانسی ریگان بود و در دوران ریاست جمهوری وی به کاخ سفید غربی معروف بود ، محافظت کردند. مزرعه ای به مساحت 688 هکتار (278 هکتار) که ریگان میزبان رهبران جهان بود در بالای رشته کوه ، بالای شعله های آتش که از چپارال و چمن متراکم تغذیه می کنند ، نشسته است.

طبق گزارش کارکنان مزرعه ، آتش سوزی صبح روز چهارشنبه حدود 0.8 کیلومتر دورتر بود ، اما قسمتی از شعله مانند دیگران فعال نبود. مزرعه را اداره می کند

“ما سپاسگزاریم که هیچ گونه آتش سوزی در ملک Reagan Ranch رخ نداد. جنسن در ایمیلی به آسوشیتدپرس گفت که خود مزرعه هنوز در موقعیت بسیار قابل دفاع است.

به گفته سازمان جوانان محافظه کار ، این منطقه از سال 1955 نسوزیده بود.

بنیاد در بیانیه ای اعلام کرد که ماشین های آتش نشانی متعلق به مزرعه بودند و مواد ضد حریق در اطراف سازه های آن پاشیده می شود. وی اشاره کرد که هلیکوپترها از یکی از دو دریاچه مزرعه پر از آب شده اند.

وی گفت: بنیاد آمریکای جوان پرسنل اضطراری در محل دارد و سیستم های اطفاء حریق ما در حال آزمایش و آماده استفاده هستند.

خدمه همچنین از یک کارخانه فرآوری گاز Exxon / Mobil در دره ای احاطه شده توسط شعله های آتش محافظت کردند.

آتش سوزی روز دوشنبه در نزدیکی مخزن علیسال رخ داد و بادهای شدید شمالی شعله های آتش را در کوه ها کشاند و باعث مسدود شدن 101 هواپیمای آمریکایی در غرب استان سانتا باربارا شد. در یک نقطه ، آتش سوزی در بزرگراه چهار خط شروع شد و به ساحل رسید. بسته شدن رانندگان رانندگان را مجبور به انحراف در مسیرهای کوچکتر کرد.

اندرو مدسن ، سخنگوی سازمان جنگل های ایالات متحده می گوید که بزرگراه تا آخر هفته بسته می ماند.

مدسن گفت ، آتش نشانان که در زمین های شیب دار و ناهموار کار می کردند از بیش از ده ها تانک و هلیکوپتر کمک گرفتند که در میان بادهای آرام تر در طول روز به آب افتادند و به آسمان بازگشتند.

وی گفت: “احتمالاً بعد از ظهر امروز ، هنگامی که بادهای شدید بازگشتند ، هواپیما بسته می شود.”

سرویس هواشناسی ملی اعلام کرد چهارشنبه شب دور دیگری از بادهای بدنام در سانداونر در جنوب استان سانتا باربارا رخ خواهد داد و سایر نقاط کالیفرنیا نیز باید در معرض خطر آتش سوزی باشند.

انتظار می رود هشدارهای مربوط به پرچم قرمز به دلیل وزش باد و رطوبت کم پنجشنبه در شمال کالیفرنیا اعمال شود. هواشناسان همچنین برنامه ریزی کرده اند تا ساعت آتش نشانی را در روز جمعه در مناطقی از کالیفرنیای جنوبی به دلیل پیش بینی پیش بینی وزش باد در سانتا آنا به فضا پرتاب کنند.

شرکت Pacific Gas & Electric اعلام کرد که به احتمال زیاد باید پنجشنبه پنجشنبه برق را در 13 قسمت از شمال کالیفرنیا قطع کند تا از آتش سوزی در اثر آسیب ناشی از باد به خطوط برق جلوگیری شود. این برق تازه برق را به حدود 25000 مشتری که برق آنها به دلیل طوفان روز دوشنبه قطع شده بود ، بازگردانده است.

به گفته وزارت خارجه جنگلداری و حفاظت از آتش سوزی ، آتش سوزی های کالیفرنیا امسال حدود 10101 مایل مربع را سوزانده و بیش از 3600 خانه ، مشاغل و دیگر ساختمان ها را تخریب کرده است.

خشکسالی تاریخی در غرب آمریکا که مربوط به تغییرات آب و هوایی است ، مبارزه با آتش سوزی را سخت تر می کند. او تنها در کالیفرنیا میلیون ها درخت را کشت. دانشمندان می گویند تغییرات آب و هوایی غرب را در 30 سال گذشته بسیار گرمتر و خشک تر کرده است و همچنان آب و هوا را شدیدتر و آتش سوزی های جنگلی را بیشتر و مخرب تر خواهد کرد.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید